slayd1
slayd2
slayd3

MAMY GAZELĘ BIZNESU 2012


Miło nam jest poinformować, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Partner” Sp. z o.o. zostało uhonorowane prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu 2012 w trzynastym rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza firma dołączyła do grona sprawdzonych i wiarygodnych firm, które odnotowują stabilny przyrost obrotów w ciągu kolejnych trzech lat. Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, tym bardziej, że Gazelę Biznesu otrzymują firmy, które cieszą się doskonałą reputacją i cechują uczciwością wobec swoich klientów, kontrahentów oraz pracowników.Tytuł ten traktujemy jako dowód uznania dla bardzo dobrej kondycji finansowej P.G.K. „Partner” Sp. z o.o. oraz jako potwierdzenie skuteczności obranej strategii rozwoju Spółki.

Uroczysta Gala Gazel Biznesu 2012 odbyła się 23 stycznia 2013 roku w Expo Silesia w Sosnowcu. Pamiątkowy certyfikat przynależności do elitarnego klubu Gazel Biznesu 2012 odebrał prezes P.G.K. „Partner” Sp. z o.o. Piotr Buchta.

O tytuł Gazeli Biznesu 2012 mogła ubiegać się firma, która spełniła wszystkie poniższe kryteria:
• rozpoczęła działalność przed rokiem 2009 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś,
• w roku bazowym 2009 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych,
• w latach 2009-2011 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży,
• w latach 2009-2011 ani razu nie odnotowała straty,
• umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej od roku 2009 (publikując je w Monitorze Polskim, albo przekazując dane wywiadowni gospodarczej Coface Poland, bądź udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).
Ladbrokes Review L.BetRoll
Top United Kingdom Bookmakers http://betroll.co.uk/